Bezpečný nákup

Garance kvality

Zabrušujeme pouze brýlové čočky od renomovaných výrobců. Dodavatele obrub pečlivě vybíráme na veletrzích v Paříži a Miláně.

Garance vrácení peněz

V případě nespokojenosti můžete vrátit brýle do 30 dnů bez udání důvodu. Dostanete zpět peníze za brýle i poštovné.

Doživotní záruka

Bezkonkurenční doživotní záruka i na poškození vlastní vinou. Zde najdete podmínky záruky.

Síť optiscontů

Optisconty jsou samoobslužné kiosky, kde si můžete brýle fyzicky vyzkoušet. Mapa optiscontů.

Přejít na hlavní navigaci

Co říkají naši zákazníci

Stáhněte si Flash Player

Kromě těchto reakcí si můžete přečíst i výsledky průzkumu spokojenosti mezi našimi zákazníky.

Dále si můžete přečíst reakce našich zákazníků na serveru Heuréka.cz

recenze z Heuréka.cz

Podívejte se; když se chci jít objednat k očnímu protože potřebuji nové brýle na předpis, musím si vzít volno. Nemusím psát proč. Na chodbě u očního je tma, nikdo o mě nejeví zájem takže musím zaklepat na dveře a zeptat se jak to funguje. Následně jsem byl poslán o patro výš, (Sendler, Oční ordinace, Orlí 14) k jiné lékařce protože je tento lékař natolik vychválen až je zaneprázdněn. Dříve stačilo přijít a vyšetřit zrak na počkání. Takže je dobré nechat se objednat, nicméně čekat týden je trochu moc. Brýle jsem tedy vyhledával na Internetu, to jsem svěřil Google. Oční kliniky a prodejny jsem vzdal. Vaši stránku "Bryle Domu" jsem studoval 1 nebo 2 dny až jsem se rozhodl, že od Vás budu mít brýle dřív a také že zaplatím o nějakých 50 až 60 % méně než na lékařský předpis a kupovat je v optice. A mít brýle už za týden a ne za měsíc znamená větší bezpečnost v práci nebo na kole. Objednal jsem tedy v noci 11. března, (večer jsem ještě hledal na Internetu klíčová slova "nespokojenost nekvalitní bryle-domu" ale nic jsem nenašel.) A to hledat umím. Pro službu Vaší firmy jsem se rozhodl také kvůli nízkým nákladům na obroučky. V obchodě obyčejné obroučky stály 1000 kč, jenže jsem většinou bez peněz - pracuji. Takže to byla jasná volba. 12. 3. 2012. přišel mail s detailními informacemi a potvrzení. 16. 3. přišel mail že objednávka byla úspěšně vyřízena a zásilka byla předána České pošte info o možném vrácení.. Tentýž den info mail že Otevíráme vlastní kamennou pobočku Optiscont v Praze. Akce brýle ZDARMA! Jenže jsem z Brna, tuto nabídku nevyužiji. 19. 3. přišla SMS od CeskaPosta, dne 19. 3. Vam bude dorucovan balik... od podavatele Venturia s.r.o. na dobirku 689 Kc, podrobnosti na cpost.cz. Byl jsem ten den v práci, musel jsem tedy vyzvednout brýle na Hlaváku až další den. Už vidím dobře, vysoké rozlišení na PC jsem mohl zrušit a velikost písmen v prohlížeči zmenšit zase na 110%. Takže jsem spokojen a jsem rozhodnut udělat malé info/doporučení na mé stránce http://theta.webnode.cz/ - zabývám se relaxační hudbou ze syntezátoru, ale jinak jsem zedník. Když víte údaje nutné k vyrobení brýlí, stačí je zadat do stránky s košíkem. Nemusíte každý půl rok chodit obtěžovat na oční, protože "oči jsou nejcennější smyslový orgán". Tohle si nemyslím, jsou kus masa jako každý jiný orgán. Akorát je máte na sledování seriálů. Takže tento předpis můžete nahrát jako obrázek pro tu pracovnici - optičku. Zvolil jsem základní verzi, plastové a nezaznamenal jsem žádnou vadu. Jsou lehoučké. V práci mě pochválili:). Až budu mít finance, mohu si pořídit další brýle s antireflexní úpravou a tvrzené.

Dana K., Byšice

Chci vám touto cestou poděkovat, objednala jsem si u vás brýle Katarina ,nejen za to že moje objednávka byla rychle vyřízena a s brýlemi jsem velmi spokojena ,jsou přesně dle mého gusta ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další spolupráci všem vás vřele doporučím.

Radka S., Ovčáry

Děkuji již po několikáté za neuvěřitelně rychlé vyřízení mé objednávky. Zkusila jsem před nedávnem objednat v jiném online obchodě s brýlemi a služby, rychlost dodání, apod..se nedají srovnat! Proto se budu vracet zase k vám.

Radomír Č., Šenov

Děkuji za rychlou dodávku brýlí, zásilka přišla v pořádku a s brýlemi jsme nadmíru spokojeni. Chválu na vaší firmu šířím mezi svými přáteli a všem vřele doporučuji vaše služby.

Josef K., Praha 3

Dnes byla zásilka převzata a v pořádku. Děkuji a přeji Vám hezký den a mnoho spokojených zákazníku. Jsem s Vaší službou a ochotou včetně rychlosti dodání naprosto spokojen.

Michaela N., Praha 9

Děkuji za brýle, jsou super, rychlost dodání a kvalita za nízkou cenu...můžu jen a jen chválit, brzy si půjdu koupit další :-) Všude Vás budu doporučovat! Přeji více spokojených zákazníků.

Lucie SulkovaLucie S., Libčany

Jako vždy, maximální spokojenost s brýlemi. Posílám fotku pro rozšíření řady spokojených zákazníků. Díky moc a budu se těšit na další.

Jaromír N., Staré Hradiště u Pardubic

Chci Vám moc poděkovat za brýle, opravdu vynikající služba, jsem nadmíru spokojen a budu vřele doporučovat všem známým.

Roman D., Praha

Vše, internet, obchůdek na vyzkoušení, spolehlivost, rychlost, je absolutně super. Kam se hrabou normální optiky. Já již jedině k Vám. Díky.

Petra S., Praha 1

Dnes mi byly doručeny brýle. Nemohu než Vám opravdu poděkovat, brýle jsou prostě náááádherné, skvěle sedí, skla úžasná! Jsem skutečně zaskočena kvalitou a rychlostí vyřízení. Už teď Vás doporučuji kudy chodím! Ráda bych Vaše služby využívala pravidelně a těším se, že budete na web (či optiscontu) přidávat další a další modely obrouček! Ještě jednou tedy moc děkuji a přeji samé úspěchy v boji s nepřejícími jedinci!

Milan K., Žatec

Chci Vám poděkovat za brýle, které jsem si u Vás objednal a v pořádku dorazily. Přesto že jsem měl z počátku obavy, zda se povede zasadit skla bez vyzkoušení a zda bude sedět rámeček, tak mohu nyní dodat že se to povedlo perfektně. S brýlemi jsem velmi spokojen a hlavně se mi s nimi čte úplně vynikajíce. Ještě jednou díky a přeji hezké dny.

Vratislav P., Náchod

Dnes jsem obdržel v termínu u vás objednané brýle. Jsou perfektní. Děkuji.

Karel B., Brno

V pátek jsem od vás dostal zásilku s brýlemi. Ačkoliv to jsou moje první brýle, váhal jsem jestli je mám objednat přes internetový obchod nebo někde v obchodě s oční optikou. Nakonec zvítězil internetový nákup, protože poslední dobou na netu nakupuji spoustu věcí. I když nám první objednávka nevyšla pro velmi tenká skla a mnou objednané obroučky nevyhovovaly, udělal jsem objednávku druhou. Ani jsem netušil, že brýle mi budou opravdu takto sedět a slušet. Jsem překvapen, že od neděle kdy jsem dělal objdenávku uběhlo pár dní a v pátek byli brýle na poště. Jsem opravdu spokojený jak s výrobkem, neplacení poštovného, rychlosti služeb tak i tím že vidím ostře, což při denním trávení za volantem jsem potřeboval. Dnes již vím, že budu-li já nebo moje rodina potřebovat brýle, vím kam se obrátit.

Jana J., Mělník

Dnes jsem brýle obdržela, neskutečné - byly dodány bleskově, není to ani týden od objednání! Musím vás opět jenom chválit, brýle sedí výborně a jsou ještě hezčí, než na obrázku. Moc děkuji, kéž by takto fungovaly služby všude...:-)

Petr H., Hradištko

Zásilka dorazila v pořádku. Mnohokrát děkuji za odvedenou práci, brýle perfektně sedí a jsou i dioptricky perfektně udělány. Jakmile budu potřebovat nové brýle určitě se na vás znovu obrátím. Ještě jednou děkuji a přeji do nového roku vše nejlepší.

Renata K., Praha 4

Opět jste mě naprosto nadchli - již mám od Vás třetí brýle a vždy jsou Vaše služby i zboží naprosto perfektní! Informace o Vás předávám kde to jen jde... Přeji Vám nejen v roce 2011 spoustu obchodních úspěchů a ještě více spokojených zákazníků!!

Vendy, (na Heureka.cz)

Zkuste to, je to neuvěřitelné, musím mít dvoje brýle na dálku i na blízko a kvůli své vadě nemohu mít čočky, cena za brýle v kamenných obchodech je až nehorázná. Opravdu 3.000,- za jedné brýle je pro mě dost. U Vás jsem byla velice překvapena cenou a hlavně možností výběru. A co mě plně uzemnilo, že jste mě poradili jaké brýle mě sluší. Objednala jsem si tedy dvoje, cena za brýle 2.000,- , super a musím tedy podotknout, že mě sedí super, na jedničku. Doporučuji všem, zkuste a bude spokojeni jako já. Moji známí již vaše stránky mají a brzy objednají.Díky za to, že jste. Ještě jednou díky, díky, díky.

Iveta R., Hromnice

Chtěla bych vám moc poděkovat za rychlost kvalitu a cenu. Z mé strany vřele doporučím všem známým.

Mirka P., Čelákovice

Zdravím, jsem nadšená. Objednám si znovu. Za cenu u nás v optice mám u Vás troje brýle, díky.

Blanka B., Čerčany

Díky, brýle v pořádku došly, moc se mi líbí i perfektně sedí. Vaše služby byly skvělé.

Lucie V., Praha 5

Zásilka dorazila dnes dopoledne, naprosto v pořádku. Brýle jsou skvělé (připadají mi snad i hezčí, než na obrázku :). Jsem maximálně spokojená a určitě budu Vaši firmu dále doporučovat!

Drahomíra F., Brno

Moje zakázka přišla již včera a je v pořádku. Moc děkuji. Brýle jsou moc hezké.

Martin K., Ostrava

Dnes ráno mi byly brýle doručené a jsem s nimi nad míru spokojen. Veliká pochvala za jednoduchost objednávky, rychlost výroby a doručení. Děkuji.

Josef K., Praha 3

Rád bych Vám touto cestou poděkoval, brýle jsem obdržel dnes, tudíž ani ne týden od objednávky. Brýle jsou hezké a sedí úplně skvěle, není třeba žádných úprav. Děkuji za Vaše vynikající služby. Již dnes jsem doporučil své známé, ať určitě vyzkouší Vaše velice přehledné stránky a hlavně nesrovnatelně levné ceny oproti kamenným obchodům. A i nadále budu využívat vašich služeb. Děkuji.

Daniela P., Velké Hoštice

Chtěla bych Vám poděkovat, brýle jsem obdržela v úterý, tudíž ani ne týden od objednávky. Zprvu jsem měla veliké obavy, zda budou brýle dobře a kvalitně vyrobeny. Musím, ale říct, že vidím výborně a sedí úplně skvěle. Není třeba žádných úprav a navíc jsou mnohem pěknější než na původní fotografii. Nezbývá mi tedy nic jiného, než Vás chválit a všude doporučovat.

Olga K., Praha 3

Dobrý den,v pátek mi přišly objednané brýle a jsou SKVĚLÉ !!!!! Váš program na netu je opravdu velice dobrý. Na podzim bych si ctěla objednat i brýle na dálku.

Františka N., Pyšely

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaše vynikající služby. Dnes jsem obdržela brýle a jsem nadmíru spokojená. Bude mi potěšením o Vás šířit samé dobré zprávy, celá má rodina se nyní chystá také na nákup brýlí u Vás. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Roman H., Kosmonosy

Brýle jsem dnes obdržel, jsou hezké a padnou mi, a proto Vám velice děkuji...

Marie G., Praha 5

Chci vám velice poděkovat za expresní vyřízení mojí objednávky - růžové brýle Hawaii. Brýle mi právě přišly - jsem nadšená - nejen vaším vstřícným přístupem, ale i brýlemi samotnými - jsou krásné-a sedí mi naprosto perfekně. Už jinde než u vás nebudu brýle pořizovat!!!

Alena H., Hořovice

Dnes jsem obdržela brýle, které jsem si u Vás objednala a musím Vám poděkovat, jsem naprosto nadšená. Brýle jsou nádherný a báječně mi sedí, přiznám se, že jsem měla ze začátku obavy, kupovat brýle bez zkoušení, ale vůbec nelituji. Myslím, že si v budoucnu koupím brýle opět u Vás. Díky.

Miloslav H., Určice

Zásilka došla včera 11.5. Všechno naprosto v pořádku, rychle, levně a ke spokojenosti.

Jana Š., Zlín

Včera mi brýle přišly domů a jsem maximálně spokojená. Překvapila mě Vaše rychlost, a taky se mi líbí přehlednost Vašich stránek. Když budu potřebovat další brýle, určitě se na Vás zase obrátím.

Svatava H., Rožmitál pod Třemšínem

Děkuji za brýle, jsou bez vady a moc se mi líbí. Děkuji za Vaši dobře odvedenou práci.

Vendula Z., Děčín

Právě jsem si vyzvedla brýle na poště, přišly přesně po týdnu od objednávky. Cestou domů jsem byla opravdu napjatá a přemýšlela jsem, zda budou fyzicky sedět stejně tak, jako na zkušební fotce. Musím říci, tak jako většina zákazníků zde, že jsem byla opravdu mile překvapena, brýle jsou totiž opravdu hezčí, než z obrázků na internetu. Sedí perfektně, jsou lehoučké a za takovouhle cenu bych jen těžko pořídila brýle v klasické kamenné optice. Velmi děkuji za ochotu, vstřícnost, poradně vizážisty a hlavně za bleskové vyřízení objednávky. Přeji Vám jen další spokojené zákazníky a věřte, že dnešním dnem (28.4.2010) jsem se stala Vaší stálou zákaznicí.

Olga Z., Hodonín

Jen jsem Vám chtěla poděkovat za brýle, jsem velmi spokojená. Jsou moc hezké, dobře sedí a skla taky výtečné. Ještě jednou Vám všem mnohokrát děkuji. Za ty peníze bych u nás pořídila jen ty skla.

Květoslava R., Praha 4

Brýle mi přišly dnes a jsem maximálně spokojena. Budu vaším stálým zákazníkem. Děkuji vám.

Marie F., Ježovy

Po týdnu od objednávky mně přišly brýle od Vás. Přestože jsem četla samé pochvalné recenze, nebyla jsem si jistá, jak mi budou vyhovovat. Teď se připojuji k Vašim spokojeným zákazníkům, byla jsem opravdu mile překvapena-rychlost, ochota, cena, jsem nadšená a už Vás všude doporučuji, většina mých známých už brýle potřebuje, tak věřím, že Vám přivedu další zákazníky, mé brýle mají úspěch! Děkuji a přeji další spokojené zákazníky, já osobně si budu brýle kupovat jen od Vás.

Marie S., Hlohovec

Dobrý den, nedá mi to, abych Vám nesdělila, že jsem byla příjemně překvapená jak brzkým vyřízením objednávky, tak cenou i kvalitou provedení - teda alespoň na první pohled, neboť jsem zásilku teprve před chvílí obdržela. Ale doufám, že neobjevím žádnou závadu ani později. Přiznám se, že jsem měla trošku strach objednat brýle přes internet a u firmy, kterou neznám, ale jsem ráda, že jste mě nezklamali. Budu Vás doporučovat i přátelům a známým. Jen tak dál! S pozdravem a přáním mnoha spokojených zákazníků. P.S. Na oplátku se mrkněte na www.moraviarest.cz - pokud si plánujete strávit dovolenou na jižní Moravě - a my se pokusíme učinit Vás stejně spokojenými jako jsem byla já.

Petr T., Brno

Děkuji za krásný pocit, že už si mohu zase krásně číst. Rychlost vyřízení byla úchvatná, brýle předčily moje očekávání a jsem rád, že se našla firma. která konkuruje předraženým optikům v místě. Brzy Vás opět oslovím.

Václav Marhoul, filmový režisér a producent

Brýle jsou opravdu super, přečtu všechno, retro obruby získaly veskrze jen obdiv. Kdybych mohl požádat, pošlete mně je na dobírku ještě jednou, ne ale dioptrické, nýbrž sluneční. Fakt jsou bezva. Děkuje, hezký den přeje a v dokonalé úctě Vás pozdravuje, Václav Marhoul

Milada V., Plzeň

Objednala jsem si u vás již druhé brýle a jsem nadšená!!! První byly pouze rámečky, protože jsem potřebovala bifokální skla a ty bohužel neděláte. Až po různých měření v optice jsem pochopila proč. Druhé brýle jsem si objednala i se skly - včera mi přišly- a jsou naprosto dokonalé!! Budu vás doporučovat všem svým známým. Děkuji a myslím, že ještě několikrát využiji vašich služeb. Přeji vám mnoho uspěchů.

Jana J., Mělník

Dnes došly objednané brýle - v rekordním čase! Jsem maximálně spokojena, budu jen chválit, moc děkuji!

Eva T., Kvasice

Jelikož jsem technický antitalent nepřišla jsem na to, jak vám veřejně poděkovat. Velmi brzké vyřízení a brýle sedí líp než z běžného obchodu. Přidávám se mezi velmi spokojené zákazníky a všem známým jsem Vás vřele doporučila. Děkuji.

Helena H., Praha 9

S brýlemi jsem velmi spokojená, zpracování čoček je i přes mé parametry vynikající, nemám co dodat. Děkuji.

Jakub S., Kamenice

Právě jsem si na poště vyzvedl Vaše brýle. Já, manželka i děti jsme nadšeni! Mockrát vám děkuji za kvalitní a neuvěřitelně rychlé služby! ;-) 100 % Vás doporučím své rodině a přátelům.

Jaroslav L., Praha 3

Dnes dorazily objednané brýle, děkuji mnohokrát jsou perfektní, sedí výborně.

Dana H., Jilemnice

Dnes mi objednané brýle došly. Jsou naprosto úžasné. Velice vám děkuji za rychlé vyřízení. Budu věrnou zákaznicí.

Jiří B., Studénka

S brýlemi jsem velmi spokojen. Děkuji Vám za obchod a přeji hezký den.

František P., Jaroměřice nad Rok.

Brýle od Vás došly v pořádku, jsem s nimi velmi spokojen, určitě Vám budu dělat velkou reklamu. Díky.

Ljubica H., Horní Ředice

Minulý týden mi přišly v pořádku a včas brýle. Mají však vadu: neodpovídají vyobrazení, jsou totiž mnohem hezčí. A druhá chyba je na mé straně: měla jsem si u vás pořídit rovnou dva modely. Nikdo mi nevěří, že tak krásné brýle mohou i s "okny" stát tak málo peněz. Už jsem vaše www stránky rozeslala mým známým a dělám vám reklamu. Touto cestou vám velice děkuji za dobré služby.

Pavel J., Křetín

Dobrý den, děkuji za zaslání. S vaším obchodem jsem max. spokojený a těším se na další spolupráci...Ostatně jsem vás také doporučil, kde se dalo.... :-)

Lucie G., Hnátnice

Dnes mi došly nové brýle a musím přiznat - přes prvotní obavy - jsem velice nadšená!!! Děkuji za dárečky a přeji mnoho spokojených zákazníků!!!

Petr L., Orlová

Děkuji, brýle už mi dorazily a jsem spokojen :)

Víléma, Č. Budějovice

Děkuji za vyřízení mé objednávky, jsem maximálně spokojena a velice ráda Vás doporučím přátelům a známým.

Petra B., Budišov nad Budišovkou

Jsem velice spokojená a určitě Vaši firmu budu všem doporučovat.

Lucie S., Libčany

Dneska mi dorazily objednané brýle. Jsem velice spokojená a určitě nadále zůstanu Vaším velice spokojeným zákazníkem.

Veronika M., Otrokovice

Dnes brýle dorazily jsem velmi spokojená....brzy si objednám u vás další. Už vás doporučuji dál....hezký den.

Lenka J., Praha

Děkuji mockrát, brýle přišly a opravdu ve velmi rychlém termínu!

Jana R., Tanvald

Zásilka v pořádku došla. Jsem spokojená, děkuji za vyřízení.

Lucie J., Bruntál

Včera jsem v pořádku obdržela nové brýle a chtěla bych Vám tímto poděkovat za rychlé a kvalitní služby. Objednávala jsem si u Vás již podruhé a určitě ne naposledy.

Jaroslav N., Klášterec nad Ohří

Děkuji, brýle jsou v pořádku. Máte ve mně dalšího nadšeného propagátora nákupu brýlí přes bryle-domu.cz.

Věra H., Teplice

Dnes jsem si vyzvedla brýle od vás a jsem spokojená. Děkuji moc.

Milena K., Praha 1

Brýle došly v pořádku. Moc děkuji, jsou krásné a jsem spokojená.

Magda Č., Praha 8

Brýle jsem dnes vyzvedla, jsou moc hezké, sedí perfektně. Jsou to už několikáté brýle od Vás a vždy jsem moc spokojená !!!!!

Helena L., Nosislav

Brýle v pořádku došly a jsem s brýlemi velmi spokojena.

Zdeněk R., Bechyně

Brýle mi byly včera doručeny, došly v pořádku a jsem nimi i vaší službou spokojen. Děkuji a přeji krásný den.

Marcela D., Ostrava

Děkuji za zaslané brýle. Objednala jsem si u Vás už druhé a opět naprostá spokojenost, takže tento pohodlný, příjemný a cenově výhodný způsob doporučuji všem známým.

Lenka Z., Rtyně v Podkrkonoší

Brýle dorazily v pořádku a já jsem nadšená. Zase k vám nakouknu. Hodně spokojených zákazníků.

Petra S., Blatnička

Právě mi přišly nové brýle. Byly levné a tak jsem na nich snaživě hledala nějakou chybu. Ale jsou opravdu super, díky moc.

Ludmila F., Ořechov, 17. 4. 2009

Chtela bych Vam touto cestou podekovat, dnes mne v poradku dosly bryle. Jsem velice spokojena.

Michela M., Slatina nad Úpou, 10. 4. 2009

Chtěla bych vám moc poděkovat. Dnes dorazily brýle. Měla jsem strach, ale neoprávněný. Brýle jsou super, krásně sedí a já vidím naprosto skvěle. Děkuji moc. Určitě doporučím.

Martiha H., Hostouň, 30. 3. 2009

Chtěla jsem jen poděkovat za zásilku. Brýle došly v pořádku a děti si je nemohou vynachválit. Všude s nimi slaví úspěch a co je hlavní už vidí :o)) Děkujeme velice rádi doporučíme vaše služby dál.

Helena T., Tábor, 16. 3. 2009

Chci Vám poděkovat za Vaše služby. Vaše nabídka obrouček je mnohem větší a pestřejší než v obchodech u nás. Výborná je možnost brýle vyzkoušet a nechat si poradit od vizážisty. Objednala jsem si brýle pro syna i pro sebe a oba jsme byli moc spokojeni. Já jsem měla problém s čočkami, protože skla podle předpisu lékařky se ukázala jako příliš silná. Požádala jsem o výměnu za slabší čočky a byla jsem mile překvapena, že jste byli ochotni hned u nových brýlí skla vyměnit. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho dalších stejně spokojených zákazníků.

Ludmila T., Šternberk, 5. 3. 2009

Brýle u vás objednané jsem dnes obdržela a již s nimi pracuji. Spokojenost, spokojenost, spokojenost.

Dagmar, okres Břeclav, 5. 3. 2009

Moc vám děkuji za brýle. Jsou již druhé, které jsem si u vás objednala a určitě ne poslední. Sedí mi perfektně a jsou i krásným doplňkem k oblečení. Dala jsem na vás kontakt i několika známým.

Zdeněk Š., Dubenec, 20. 2. 2009

Děkuji brýle jsem dostal naprosto v pořádku, se službami, které poskytujete jsem maximálně spokojen. Výběr brýlí pomocí Vašeho systému je skvělý, informace o zakázce naprosto vyčerpávající, o ceně nehovořím, prostě Vás budu všude chválit!!!

Ivan K., Brno, 19. 2. 2009

Chci vám poděkovat za kvalitní výrobek. I druhé brýle, které jsem si u vás objednal jsou kvalitně zabroušené a dobře mi sedí. Děkuji.

Marcela D., Ostrava, 17. 2. 2009

Ráda bych Vám poděkovala za rychlé a perfektní služby, brýle se mi moc líbí a výborně sedí. Děkuji.

Renata K., Praha 4, 16. 2. 2009

Už jsem také majitelka brýlí z Vaší firmy - a jsem nesmírně spokojená - kvalita, rychlost a to nemluvím o ceně. Pomalu už si začínám vybírat další a svým známým Vás doporučovat. Díky a přeji samé úspěchy.

Simona H., Černošice, 15. 2. 2009

Dnes jsem obdržela nové brýle, sedí úžasně a moc se mi líbí!!!!! Vzhledem k tomu, že jsou to mé první brýle v životě, jsem opravdu překvapená, jak rychle si na ně zvykám. Ještě jednou děkuji za rychlé dodání (7 prac. dnů) a brzy si objednám ještě jedny v jiné barvě, abych je mohla střídat.:-) Vaše teď již stálá zákaznice.

Iveta M., Ústí nad Labem, 15. 2. 2009

Brýle mi v pořádku dorazily, jsou skvělé, dobře mi padnou - i bez zkoušení!, jsem maximálně spokojená. Všem mohu jen a jen doporučit!!!!

Ivan K., Brno, 3. 2. 2009

Dobrý den,včera dorazily brýle. Jsem spokojen s kvalitním provedením a objednávám si ještě jedny náhradní.

Pavla D., Ml. Boleslav, 2. 2. 2009

Dnes jsem obdržela zásilku s brýlemi od Vás. Brýle dorazily v pořádku a perfektně sedí. Nikdy bych nevěřila, že je možné si vybrat a nechat zhotovit brýle po internetu. S Vaší firmou to opravdu funguje. Jsem spokojená a určitě jsem u Vás nenkupovala naposledy.

Jozef M., Žilina, 20. 1. 2009

Zdravím Vás dnes jsem dostal bryle ktere jste mi zaslali a jsem nadšeny proto Vám chci velmi poděkovat a vyjadřit můj obdiv bryle mi perfektně sedi i když jsem si je předtím vůbec neskoušel určitě si objednám další a všem Vaší firmu budu doporučovat nesnižte nasazenou kvalitu ještě jednou Děkuji.

Lukáš U., Most , 20. 1. 2009

Brýle došly v pořádku. Jsem s nimi velmi spokojen. Moc děkuji.

Simona K., Praha 10, 19. 1. 2009

Dobrý den, dnes dorazily brýle. Jsem velice spokojená, jsou moc pěkné a krásně sedí. Přeji samé spokojené zákazníky jako jsem já. Děkuji a přeju krásný den.

Petra B., Trutnov, 14. 1. 2009

Chtěla bych Vám moc poděkovat, jsem maximálně spokojena s Vaším servisem a rychlostí dodávky. Brýle jsou úžasné, kvalitní a moc mi sluší :-) budu Vás doporučovat všem ve svém okolí. Nejprve jsem byla dosti skeptická, i přesto že na internetu nakupuji celkem často. Bála jsem se, že brýle budou z nekvalitního materiálu a že mi nebudou sedět, ale musím říct, že jsem byla neskutečně překvapená. Jediné čehu lituji, že jsem si nezvolila možnost ztenčených skel, ale to bylo právě díky mé obavě z nákupu u Vás. Přeci jen pokud bych nebyla spokojená, tak jsem si řekla, že bych vyhodila alespoň o 1000,- méně :-) Je mi jasné, že to asi nebude možné, ale přeci jen se zkusím zeptat...nešlo by mé brýle předělat na ty ztenčené?

Zdeněk M., Dobronín, 3. 1. 2009

Velice děkuji. Jsem spokojen - již po třetí a určitě ne naposled!

Ladislav V., Nýřany, 2. 1. 2009

Brýle došly v pořádku. Jsem s nimi spokojen. Moc děkuji.

Michael H., Praha 5, 29. 12. 2008

Dobrý den dnes sem od vás dostal brýle. Jen sem chtěl poděkovat a dodat, že mi skvěle padnou a sou fakt supr takže děkuji a když je zase někde ztratím tak se obrátím znovu na vás. Dobrá cena a kvalita:)

Radmila I., Praha 5, 19. 12. 2008

Chtěla bych moc poděkovat za krásné brýle, které mi byly poštou doručeny. I když jsem byla spoustou lidí varována, že brýle si přece musím vyzkoušet ....zkusila jsem využít vaší nabídky a nelituji. Jsem po všech stránkách velmi spokojená s vašimi službami, jednáním, cenou, kvalitou. Tuto formu nákupu brýlí doporučuji a budu dál doporučovat všem svým známým. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Eva V., Rakovník, 10. 12. 2008

Děkuji vám za rychlé dodání brýlí. Došly dnes v naprostém pořádku, jsem velice spokojená. Ještě jednou vám děkuji za vaše služby a váš přístup k zákazníkům. Ráda vás doporučím svým "obrýleným" kamarádům.

Petr A., Hradec Králové, 2. 12. 2008

Brýle dorazily v naprostém pořádku. Jsem s nimi nad míru spokojen. Padnou mi výborně a vypadají krásně. Doporučil jsem Vás všem svým známým, nikomu se nechce věřit, že brýle za takovou cenu mohou tak dobře vypadat a být i kvalitní.

Lenka F., Dačice, 24. 11. 2008

Oboje brýle jsou velice jemné, elegantní, skla precizně zabroušeny a upevněny v obrubách a proto tímto velmi děkuji sehranému týmu zákaznického servisu, pracovníků výroby a v neposlední řadě i panu vizážistovi který pomohl s dobrým výběrem obrub. Oceňuji Váš vstřícný osobní přístup k nám - zákazníkům - bez kterého by to v případě objednávek tohoto specifického zboží asi nešlo. Děkuji.

Vladimír B., Třebíč, 24. 11. 2008

Chtěl bych Vám poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky. Také kvalita brýlí je velmi dobrá za rozumnou cenu, proto Váš eshop budu doporučovat a určitě Vaše služby znova využiju.

Pavel K. Ostrava, 1. 11. 2008

Včera jsem si vyzvedl brýle na poště a musím, říct, že kvalita zpracování a rychlost vysoce předčily má očekávání. Dostal jsem od Vás brýle zcela srovnatelné s kvalitou dodávanou kamenými optikami, možná i kvalitněší, zejména co se týká zasazení skel do brýlové obroučky. Brýle sedly perfektně, toho jsem se asi obával nejvíc, ale musím konstatovat, že pokud si zákazník vybere správně a pečlivě rozměry a vyzkouší jak brýle pasují na několika různých fotografiích, tak v podstatě nelze udělat chybu. Sečteno a podtrženo: Profesionální a rychlé jednání, perfektní zpracování, rychlost. To že bych za stejné brýle dal v kamené optice dvoj až trojnásobek nemá cenu vůbec komentovat. Příště budu nakupovat opět u Vás. Děkuji za perfektní a profesionalní servis a zejména za inovativní přístup k nákupu brýlí.

Jan H., Olomouc, 23.10.2008

Obdržel jsem od Vás nové brýle.Je to dobré,rychlé a levné.O to víc je škoda,že neděláte multifokální.Děkuji a přeji ještě více spokojených zákazníků.

Ladislav P., Praha 7, 22.10.2008

Dekuji, bryle dorazily, sedi perfektne, na nose i dioptricky, to ze byly levnejsi nez v obchode me nalakalo, to ze jsem si je mohl vyzkouset na vasich strankach na svou fotku bylo absoulutne rozhodujici abych se rozhodl ke koupi. Tesim se, ze si ještě jedny objednam. Budeli vetsi vyber obroucek, bylo by to dobře. Nejde mi tolik o extra vydaj za znacku. Jde mi o kvalitni levny vyrobek a také aby byl trochu ze soucasnosti stylove. Zda se, ze se vam to vse podarilo skloubit. Ještě jednou dekuji, vase sluzby doporucim znamym.

Petra S., Praha 8, 2.10.2008

Dobrý den, také já se přidávám do řad Vašich velmi spokojených zákazníků. Brýle jsou ještě hezčí než na obrázku a perfektně sedí. Vaše služby byly skvělé - za šest dní od objednání mám brýle doma. Děkuji.

Hana V., Sedlnice, 30.9.2008

Dobrý den až nyní děkujeme za brýle, které nám došly těsně před odjezdem na dovolenou. Manžel je s nimi spokojený a procestoval s nimi celý Thassos, kde jsme trávili dovolenou. Děkujeme a přejeme hodně spokojených lidiček.

Hana K., Bystřice n/Pernšt., 24.9.2008

Právě jsem obdržela dobírku s brýlemi pro sebe i manžela. Velice děkuji, jsme oba maximálně spokojeni s perfektní službou a jednáním. Vřele doporučuji všem váhajícím. Určitě si zase objednáme. Ještě jednou díky a přeji hodně spokojených zákazníku.

Maroš K., Praha 4, 24.9.2008

Dnes mi od Vas dosli okuliare SB 101. Bolo by dobre ak by ste uvadzali v udajoch pre okuliare aj vysku, na obrasku sa mi zdali ze budu vyssie (nie take uzke). Mozno by bolo do dalekej buducnosti dat moznost zakaznikovi nastavit velkost tycho udajov? Inac som s nimi spokojny. Neviem ci mate niekde uvedene ze cena (SB 101 -> 890,-) je uz vratane DPH, co je pre zakaznika zaujimavy fakt. Vdaka.

Jana B. Heřmanův Městec, 19.9.2008

Dobrý den, chci Vám poděkovat za velice dobře odvedenou práci, jsem spokojena se svými novými brýlemi od Vás...Děkuji

Vladimír Z., Milešov nad Vlt., 17.9.2008

Dobrý den, právě jsem si je nasadil a jsem spokojen, vynikající, jsem překvapen, díky.

Iva F., Strakonice, 15.9.2008

Děkuji Vám za luxusní brýle. S vašimi službami jsem byla velmi spokojena. Profesionální jednání, rychlá korespondence a příjemné ceny :))

Dana Š., Vlašim, 11.9.2008

Moc děkuji za brýle. Měla jsem obavu, ale jsou moc hezké a proti optice i levné....děkuji a přeji hezký den.

Lucie P., Praha 2, 8.9.2008

Chci vám poděkovat za nové brýle, které jsem si před chvílí vyzvedla na poště. Prvotní nedůvěra vedla k naprosté spokojenosti! Takhle dobře mi snad ještě žádné brýle neseděly. Skvělý obchod a služby, všude vás doporučuji a určitě si objednám další. Přeji hodně štěstí a tisíce spokojených zákazníků.

Lenka N., Benešov nad Ploučnicí, 5.9.2008

Dobrý den, včera jsme na poště vyzvedla zásilku se zhotovenými brýlemi. Musím říci, že jsem tímto způsobem objednala brýle poprvé a s velkými rozpaky! Ovšem po převzetí jsem velice spokojena. Jen mě mrzí, že jsem Vaše stránky nenašla dříve - mohli jsme tak ušetřit mnoho peněz, protože poslední brýle pro mého 17 letého syna nás vyšly na 2500 Kč!! Vzhledem k tomu, že mu dáváme brýle dělat každoročně je to dost vysoká částka. Takže ještě jednou děkuji za super služby a v budoucnu se na Vás určitě zase obrátím.

Anna Z., Lomnice, 20.8.2008

Vážení přátelé, před několika dny jsem obdržela objednané brýle, které jsem rozbalovala se zadrženým dechem, protože jak se říká - byla to z moji strany sázka do loterie, byla jsem velice mile překvapená, sedí jako ulité, ani od optika tomu tak nebylo a vše se zkoušelo osobně. Na Váš zásilkový obchdod jsem narazila velice náhodně! Z důvodu, že špatně vidím na dálku i na blízko a současně ještě celý den pracuji s počitačem, rozhodla jsem se pořídit, nebo spíše mi byly doporučeny multifokální brýle, šla jsem do toho, ale nebyla jsem dostatečně poučena o tom, co to vše obnáší! Mám je skoro třičtvrtě roku a nemohu si s nimi nějak porozumět. Proto jsem lítala po internetu a sháněla informace o další možnmosti řešení mé situace. Narazila jsem na Vás. Protože se mi moje brýle moc nelíbily vizuálně, bylo mi řečeno, že nejdou zasadit do jakýchkoliv vybraných obrouček, tak jsem zvolila kompromis, a vzešlo z toho to, že brýle používám pouze v zaměstnání a pak jsem chodila bez brýlí. Když jsem Vás objevila, tak mi to dalo impuls k tomu, objednat si alespoň brýle na dálku, abych si nekazila nenošením oči. Postrčili mě k tomu i moji synové, kteří se mnou vybírali. Sice ve skutečnosti jsou brýle trošičku odlišné, to je logické, ale k lepšímu. Zkrátka a jednoduše jsem s brýlemi velice spokojená, nosím je na očích a ne v kabelce. Nyní budu muset nějak vyřešit vidění na blízko v kombinaci s počitačem. Nebyla by z Vaší strany rada jak na to? Ještě se musím vrátit k postřehům z Vašich objednávkových stránek. Máte je velice srozumitelně sestaveny, krok po kroku se dá dostat až ke zdárnému konci. Velice se mi líbí vysvětlivky k jednotlivým údajům, dozvěděla jsem se co to znamená antireflexni, samozabarvovaci, jak to funguje. Pokud nenarazíte na dobrého optika, tak s vámi s vysvětlování nikdo neztrácí čas! Takže já po svoji zkušenosti chválím a chválím a určitě se na Vás opět obrátím, pokukuji po těch samozabarvovacích. Velice se omlouvám za svoji otevřenou mluvu, pokud jsem spokojená a tím pádem taková šťasná, že se nemusím za sebe v brýlích stydět, tak mi to otevírá cestu k tomu, abych psala jak to cítím. Děkuji a těším se na další spolupráci a nový výběr obrub!

Zuzana, Olomouc

Dnes mi od Vás přišly úžasné brýle. Chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlost a za krásné brýle. Ráda bych Vám napsala nějaké reference ke spokojeným zákazníkům, pokud to jde. Děkuji za perfektní obchod a přeji hezký den.

Jarka, Újezdec u Luhačovic

Děkuji za rychlou zásilku. Vše je perfektní. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Růžena, Pardubice 19

Touto cestou Vám velmi děkuji za brýle pro manžela. Vše je perfektní tak, jak má být. Již tedy vím, kam se příště obrátit a zbytečně nevyhazovat peníze oknem v kamenných obchodech. Ještě jednou vřelé díky a mnoho spokojených zákazníků.

Vendula, Přibyslav

Dobrý den, dnes jsem od Vás obdržela brýle Ono Genova a jsem velice spokojená. Ráda bych věděla co přesně znamená "ztenčené s antireflexem" a zda se vyrábí skla, která zabraňují odrazu světla při pohledu do očí respektive na brýle člověka. Snad je můj dotaz dost srozumitelný :-)

Monika, Kunčice pod Ondřejníkem

Vaše objednávka mi přišla včera a mockrát děkuji. S brýlema jsem zatím velice spokojena a budu Vás jen doporučovat. Ještě jednou díky.

Hana, Praha 5

Včera jsem si byla brýle vyzvednout na poště, dnes je mám poprvé na nose. Jsem prostě nadšená. Myslím, že se velice povedlo to různé ztenčení skel - přes velký rozdíl dioptrií jsou obě skla téměř stejně silná. Výborně s nimi vidím, teprve teď mohu porovnat, v jak špatném stavu byly předcházející brýle. A to všechno za skvělou cenu - v optice by mě stály jednou tolik. Prostě samé superlativy a maximální spokojenost. Určitě se na Vás zase někdy obrátím s objednávkou, zatím děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků!

Danuše, Vratimov

Vaše zásilka mi byla doručena poštou v pondělí 14.07.08, což jsem byla mile překvapena. Jsem velice spokojená a jistě nezůstane jen u jedné objednávky, doporučím Vás ostatním.

Josef, Náchod

Brýle jsem obdržel dnes. Velice mě překvapila expresní dodávka. Brýle dorazily v pořádku a za velmi dobrou cenu. Jsem zatím s nimi velice spokojen.

Jaroslava, Chotěboř

Píši Vám abych poděkovala za dodávku brýlí, které jsem si objednala bez dioptrií. Přišly v pořádku a jsou nádherné, dosti lidem se líbily.

Jiří, Janov u Litomyšle

Brýle v pořádku došly, velice děkuji a plánujeme objednat další zhruba na podzim. Zcela určitě budu doporučovat ostatním.

Antonín, Bystřice

Brýle jsou v naprostém pořádku jsem s nima spokojen.

Jaroslav, Kamenice

Brýle jsou v pořádku a s Vašimi službami jsem spokojen. Nicméně mám dotaz, zda je možné ke sklům dodělat antireflex? Bohužel opomenul jsem ho zaškrnout.

Radek, Brno

S kvalitou jsem velmi spokojen, brýle mi sedí perfektně a Vaše služby považuji za kvalitní a profesionální.

Josef, Praha 6

Věřte, že zvláště v otázce koupě brýlí přes internet nemá právě každý kupující chuť pokoušet své štěstí. Zvláště, pokud jste na používání brýlí každodenně závislý, nemáte stejné dioptrie na obou očích a z důvodu jejich síly musíte upřednostnit ztenčené čočky. Nicméně zakázka přišla v pořádku, brýle jsem obdržel dříve než v některých kamenných obchodech, přes brýle perfektně vidím. Určitě to není moje, v mé rodině a ze strany známých poslední zakázka.

Luboš, Praha 10

Vcelku jsem spokojen, vidím přes ně dobře, to víte, Zeiss skla a francouzské obroučky, které jsem si přejel autem to nejsou :-), ale už se mně nechtělo dávat zase 6.000.-, trochu mě při delším nošení tlačí u kořene nosu, ty nosní opěrky jsou tvrdší. Příště se na vás opět určitě obrátím a budu doporučovat.

Lenka, Bohumín

Děkuji za brýle, jsem mile překvapena. Brýle jsou lehounké, tvar i barva se mi líbí a dobře mi sedí. Ještě jednou děkuji a určitě vás budu doporučovat.

Michal, České Budějovice

Jsme spokojeni a určitě to není naše poslední objednávka.

Martina, Praha 4

Přeji dobrý den a mnohokrát děkuji za upravené brýle, které mi v pořádku přišly a jsou vyhovující. Ještě jednou děkuji za nebývalou ochotu a vstřícnost.

Zdeněk, Dobronín

Zásilka došla v pořádku. Jsem spokojen, další zakázka bude následovat.

Kateřina, Pardubice

Dnes jsem si byla vyzvednout na poště brýle a velice moc děkuji za bezplatnou nápravu mojí chyby. Přes brýle krásně vidím. Věřte, že Vás budu všude doporučovat jako solidní a loajální firmu. Ještě jednou moc děkuji.

Luboš, Praha 10

Brýle jsem dostal, jsou perfektní a vaši firmu budu jen chválit. Moc děkuji.

Pavel, Nový Jičín

Děkuji za brýle, došly v pořádku. Jsem s nima velice spokojen. Vzorné služby, doporučím všem v okolí.

Hana, Brno

Dobrý den, v pátek jsem si brýle vyzvedla na poště a jsem s nimi velmi spokojená.

Aleš, Praha 4

Tento týden jsem od vás obdržel objednané brýle. Jsou bezvadné a jsem s nimi velice spokojen. Všem doporučím. S pozdravem A.V.

Pavel, Ostrava

Brýle mi došly v pořádku, jsem s nimi spokojen. Děkuji. Určitě vaše služby doporučím.

Josef, Praha 10

Děkuji. Brýle jsou skvělé.

Blanka, Praha 4

Děkuji za brýle, přišly ok a krásně vidím :o)) Přeji pěkný den.

Jiří, Praha 5

Děkuji - brýle došly v pořádku a vidím na ně bez jakýchkoli problémů.

Taťjana, Osek nad Bečvou

Brýle mi teď přivezla Česká pošta a vyhovují mi....děkuji.

Martin, Hanušovice

Brýle došly v pořádku a jsem s nimi spokojen.


Rychlý kontakt

Zelená linka
800 299 992
VOLEJTE ZDARMA

Tel.: 800 299 992,
733 738 038

E-mail: info@bryle-domu.cz

Dejte nám vědět, pokud máte jakékoliv dotazy.

Chcete vědět o novinkách?

Přihlašte se k odběru Zpravodaje Brýle-domů.cz.


CZ|SK


Nákupní košík:Nákupní košík:
košík je prázdný

Přihlásit se | Registrace


Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.
Nemám zájem